MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 8012339
*
nr 801 2339
Karmstol
1920-tal, Intarsia
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 januari 2013
kl 20:19:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/1 18:03:01
1
100 kr
12/1 16:01:30
2
250 kr
12/1 21:50:59
3
200 kr
12/1 23:04:33
1
400 kr
14/1 10:08:01
4
500 kr
14/1 18:37:51
5
500 kr
14/1 18:38:17
5
600 kr
14/1 19:01:47
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
-
4099 Karmstol
1950-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:26
*
Karmstol
nr 801 2339
Karmstol
1920-tal, Intarsia
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 januari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/1 18:03:01 | 1 | 100 kr |
12/1 16:01:30 | 2 | 250 kr |
12/1 21:50:59 | 3 | 200 kr |
12/1 23:04:33 | 1 | 400 kr |
14/1 10:08:01 | 4 | 500 kr |
14/1 18:37:51 | 5 | 500 kr |
14/1 18:38:17 | 5 | 600 kr |
14/1 19:01:47 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47 -
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59 -
4099 Karmstol
1950-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:26